Pozycjonowanie Stron

Wyniki wyszukiwania, jakie wyświetlane są po wpisaniu dowolnej frazy w polu wyszukiwania podzielone są na tzw. wyniki organiczne (naturalne) oraz wyniki płatne. Po prawej stronie wyników organicznych oraz na samej górze wyświetlane są wyniki płatne, natomiast to co znajduje się w środkowej części to wyniki organiczne.

wyniki organiczne wyszukiwania

Mówiąc o pozycjonowaniu stron mamy na myśli działania, dzięki którym strona pojawi się na jak najwyższych pozycjach właśnie w miejscu, w którym wyświetlane są wyniki organiczne wyszukiwania.

Dla niektórych zapytań wyszukiwarka wyświetla również mapki, które już od dłuższego czasu są zintegrowane z wynikami naturalnymi wyszukiwania. Jeśli Twoja firma działa na rynku lokalnym to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że pojawi się ona w mapkach. Pojawienie się Twojej strony w mapkach będzie również wynikiem procesu pozycjonowania.

Jak długo czeka się na efekty?

Cały proces pozycjonowania strony internetowej jest procesem ciągłym. Czas w jakim Twoja strona zacznie pojawiać się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania jest uzależniony od tego jaka jest konkurencja na frazy, na które chciałbyś aby strona pojawiała się wysoko. W przypadku dużej konkurencji okres oczekiwania na tzw. TOP10 może trwać od 4-6 miesięcy. Jeśli wybrane przez Ciebie frazy są mniej konkurencyjne wówczas wypozycjonowanie Twojej strony do TOP10 może potrwać znacznie krócej – najczęściej jest to kwestia 1-2 miesięcy. Pierwsze jakiekolwiek efekty pozycjonowania są zazwyczaj widoczne już po 2-3 tygodniach od momentu rozpoczęcia prac (w przypadku kiedy pozycjonowana jest nowa domena, nie będąca wcześniej optymalizowana i pozycjonowana). Pamiętaj więc o tym, że końcowy efekt uzależniony jest zatem od konkurencyjności branży w jakiej działa Twoja firma.

Chcesz wiedzieć ile czasu zajmie nam osiągnięcie top10 w przypadku Twojej strony?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Czy można szybciej?

Jeśli martwisz się, że będziesz musiał długo czekać zanim strona zacznie pojawiać się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania możesz skorzystać z naszej dodatkowej oferty linków sponsorowanych – wówczas niemal natychmiastowo Twoja strona może być wyświetlana w tych miejscach gdzie wyświetlane są płatne wyniki wyszukiwania. Możesz wtedy już zacząć zarabiać – zanim Twoja strona osiągnie dobre pozycje w wynikach organicznych. Przypominamy również, że w ramach podpisania umowy na pozycjonowanie strony otrzymujesz od nas całkowicie darmową kampanię AdWords o budżecie 350zł na kliknięcia. Budżet taki wystarczy Tobie na wyświetlanie się Twojej strony w wynikach płatnych przez okres około miesiąca (w przypadku mało konkurencyjnych lub średnio konkurencyjnych fraz).

Jakie strony pozycjonujemy?

Poza niewielkimi stronami firmowymi oraz wizytówkami firmowymi zajmujemy się również pozycjonowaniem sklepów internetowych, gdzie istotne znaczenie ma ich optymalizacja. Ruch generowany na takich witrynach jak sklepy internetowe, księgarnie internetowe pochodzi głównie z tzw. długiego ogona (ang. Long Tail). W przypadku takich witryn bardzo duże znaczenie ma ich optymalizacja, zanim przystąpimy do pracy nad tego typu stronami zalecamy przeprowadzenia pełnego audytu seo, który wskaże jakie elementy należy poprawić, zoptymalizować by osiągnąć na stronie ruch, generowany przez tysiące fraz.

Długi ogon…?

Zasada długiego ogona i pozycjonowania szerokiego polega na tym iż znaczna większość sprzedaży jest generowana poprzez niszowe frazy, które składają się z trzech i więcej słów kluczowych. Żeby na stronie wygenerować duży ruch z wielu tysięcy niszowych fraz należy ją odpowiednio zoptymalizować. Optymalizacja poszczególnych podstron z kategoriami produktów pozwala na skuteczną promocję sklepu na tysiące fraz. Jeżeli jesteś zainteresowany promocją sklepu skontaktuj się z nami.

Pozycjonujemy firmy lokalne

Jeżeli Twoja firma działa przede wszystkim na rynku lokalnym to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Pozycjonowanie na frazy lokalne jest dużo tańsze w porównaniu do pozycjonowania strony na ogólne i konkurencyjne frazy. Dzięki połączeniu słowa kluczowego z nazwą miasta jesteśmy w stanie wygenerować bardzo dobrze stargetowany ruch na Twojej witrynie.

W związku z tym, że nasza agencja seo znajduje się w Poznaniu zdecydowaliśmy się wprowadzić specjalny rabat dla wszystkich na hasło: “Poznań jest OK!” – Każdy kto w zapytaniu mailowym lub przesłanym za pomocą formularza kontaktowego poda to hasło otrzyma 10% rabatu na pozycjonowanie swojej strony. Po dokonaniu przez nas wyceny prześlemy informację o końcowej cenie po uwzględnieniu 10 procentowego rabatu.

1
Przeprowadzamy analizę słów kluczowych i sugerujemy takie frazy, które będą generowały najlepiej stargetowany ruch.

2
Optymalizujemy stronę w taki sposób aby była ona jak najlepiej przygotowana do procesu zdobywania linków.

3
Budujemy tzw. Link Popularity strony, czyli zdobywamy solidne linki dobrej jakości mające na celu wzmocnienie wartości całej domeny.

4
Optymalizujemy treść na stronie poprzez tworzenie wartościowej, unikalnej treści o odpowiednim nasyceniu słów kluczowych.

5
Raportujemy nasze działania korzystając z raportów dostępnych w Google Analytics, AdWords, Webmaster Tools oraz za pomocą innych narzędzi.

1
Obecność strony na pierwszej stronie w google, co prowadzi do zwiększenia ruchu na stronie i przepływu większej liczby potencjalnych klientów.

2
Zwiększona liczba potencjalnych klientów, którzy mogą zainteresować się Twoją ofertą i nawiązać kontakt z Twoją firmą.

3
Znacznie większa sprzedaż dzięki większej liczbie klientów, którzy znajdą to czego szukali na Twojej stronie.

4
Większa świadomość marki, dzięki obecności w wyszukiwarce, ale również w serwisach społecznościowych.

5
Profesjonalne doradztwo i dostęp do panelu klienta, w którym na bierząco można śledzić efekty naszych prac.

Opłata ryczałtowa

Oferta skierowana dla firm, które zainteresowane są niższą, ale stałą opłatą miesięczną. Atrakcyjne warunki współpracy. Więcej szczegółów na temat pozycjonowania ryczałtowego.

Opłata za efekt

Oferta skierowana dla firm, którym zależy na płatności tylko i wyłącznie za uzyskane efekty. Płatność tylko za pozycje 1-10 w wyszukiwarce google.

Metody rozliczeń i płatności

Za pozycjonowanie płacisz nam dopiero kiedy osiągnięmy określony w umowie efekty. Nie pobieramy opłat przed rozpoczęciem prac. Metody rozliczeń:

  • Pozycje 7-10
  • Pozycje 4-6
  • Pozycje 1-3

W ofercie na TOP10 rozliczamy się według powyższych przedziałów. W zależności od Twoich potrzeb możemy rozliczać się także w umowie tylko za TOP5 lub tylko za TOP3. Za pozycje 11-20 pobieramy opłaty przy pozycjonowaniu na bardzo konkurencyjne słowa kluczowe.

Przykład:

Jeżeli podpisujesz z nami umowę na TOP10 i miesięczny koszt pozycjonowania Twojej strony na jedną frazę wycenimy na:

  • 150 zł za pozycje 1-3
  • 90 zł za pozycje 4-6
  • 30 zł za pozycje 7-10

Wówczas:

  • gdy strona będzie przez 5 dni na pozycjach 1-3 płacisz: 5 x 150/30 = 5 x 5 = 25 zł
  • gdy strona będzie przez 8 dni na pozycjach 4-6 płacisz: 8 x 90/30 = 8 x 3 = 24 zł
  • gdy strona będzie przez 7 dni na pozycjach 7-10 płacisz: 7 x 30/30 = 7 x 1 = 7 zł
  • gdy strona przez 10 dni miesiąca będzie poza pozycjami 1-10 nie płacisz ani złotówki

Czyli Twój łączny koszt pozycjonowania strony na jedną frazę wyniesie:

25 zł + 24 zł + 7 zł = 56 zł

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Tobie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i dokonamy darmowej wyceny słów kluczowych: ⇒ Formularz kontaktowy

W związku z tym, że nasza agencja seo znajduje się w Poznaniu zdecydowaliśmy się wprowadzić specjalny rabat dla wszystkich na hasło: “Poznań jest OK!” – Każdy kto w zapytaniu mailowym lub przesłanym za pomocą formularza kontaktowego poda to hasło otrzyma 10% rabatu na pozycjonowanie swojej strony. Po dokonaniu przez nas wyceny prześlemy informację o końcowej cenie po uwzględnieniu 10 procentowego rabatu.

DARMOWA WYCENA W 24H