1

Przeprowadzamy analizę słów kluczowych wykorzystując narzędzia Google AdWords oraz wykonujemy optymalizację stron docelowych, na które skierowana ma być kampania

2

Tworzymy kampanię linków sponsorowanych uwzględniając takie słowa kluczowe, które wygenerują dobrze stargetowany ruch na Twojej stronie. Analizujemy kampanię uwzględniając w niej wykluczające słowa kluczowe.

3

Dzielimy kampanię na odpowiednią ilość grup reklam tak aby osiągnąć najwyższy wynik jakości reklamy i najlepiej dopasować treści reklam do słów kluczowych. W ten sposób ograniczamy koszty takiej kampanii i zmniejszamy kwotę za pojedyncze kliknięcie w reklamę.

4

Tworzymy treści reklam tak aby Twoi potencjalni klienci zainteresowali się Twoją firmą i często klikali w reklamy – poprawiamy w ten sposób wynik jakości całej kampanii AdWords co również wiąże się z mniejszymi kosztami za pojedyncze kliknięcia.

5

Analizujemy skuteczność kampanii i wdrażamy zmiany mające na celu obniżenie kosztów kampanii i zlikwidowanie tzw. “pustych kliknięć”

Jak działają Linki Sponsorowane Google AdWords?

Wyniki wyszukiwania podzielić można na dwie kategorie:

  • Wyniki naturalne (organiczne)
  • Wyniki płatne (linki sponsorowane AdWords)

Kwota przeznaczana przez Ciebie na inwestycję w kampanię reklamową AdWords składa się z dwóch kwot:

  • Budżetu na kliknięcia
  • Opłaty za prowadzenie oraz optymalizację kampanii

O ile w wynikach organicznych nie jest pobierana opłata za kliknięcie w wyświetlany link, to w przypadku linków sponsorowanych każdorazowe wejście użytkownika na stronę poprzez link sponsorowany wiąże się z pewną opłatą za kliknięcie, którą pobiera Google.

Nasze działania optymalizacyjne mają na celu maksymalnie obniżyć koszt za kliknięcie, tak aby wygenerować jak największy ruch niskim kosztem. Za działania związane z prowadzeniem kampanii (m.in. utworzenie kampanii, dobór słów kluczowych, stworzenie boksów reklamowych, stałą opiekę nad przebiegiem kampanii, monitorowanie ruchu i konwersji, optymalizację) płacisz dopiero po miesiącu od momentu rozpoczęcia kampanii. Jedynym Twoim kosztem przed rozpoczęciem kampanii reklamowej jest wpłata budżetu na kliknięcia. Oferujemy atrakcyjne pakiety. Skontaktuj się z nami jeśli jesteś zainteresowany ofertą AdWords.

1
Obecność strony na pierwszej stronie w google z efektem natychmiastowym – w przeciwieństwie do pozycjonowania, gdzie na efekty trzebe czekać dłużej.

2
Możliwość przerwania kampanii w dowolnym momencie i kontynuowania jej np. za 2 dni. Jak również możliwość wyświetlania linków sponsorowanych tylko w określonych godzinach

3
Dotarcie do potencjalnych klientów o sprofilowanym zainteresowaniu dzięki możliwości kierowania reklam na strony tematyczne

4
Możliwość targetowania reklama na określony kraj, region lub miasto – doskonałe rozwiązanie jeśli oferujesz usługi tylko w określonym regionie

5
Cotygodniowe raporty, w których widzisz jakie słowa kluczowe generują największe zyski w Twojej firmie

Pakiety linków sponsorowanych Google Adwords

Mini

PLN99

miesięcznie

Medium

PLN199

miesięcznie

Maxi

PLN299

miesięcznie

Budżet200 PLN na kliknięcia500 PLN na kliknięcia1000 PLN na kliknięcia
Liczba fraz102050
Liczba grup reklam2510
ZamówZamówZamów